Author: j***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Stylish and beautiful
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$80
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2303176734713688 |
Author: j***7
Date:
Review: Stylish and beautiful
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: g***9
Date:
Review: Super nice we love it………………………..
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: k***y
Date:
Review: Beautiful like pictures
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***r
Date:
Review: Great love them
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.